o


 home sitemap


Ju urojme mireseardhjen ne faqen e linjave te autobuzeve. Me ne ju jepet mundesia te udhetoni me komoditet dhe siguri ne Greqi dhe ne Shqiperi. Zyra jone cdo dite verteton se nuk ze rastesisht vendin e pare ne preferencen tuaj. Shoqeria jone eshte me e madhja dhe e oraganizuara ne gjithe Greqine e Shqiperine.

Marrim persiper udhetime ne destinacione qe nga me te afertat e deri tek me te largetat duke zgjedhur vecanerisht per ju autobuzin me te pershtatshem teυ flotes sone.

Ne faqen tone do te gjeni gjithashtu udhetimet e oraret e linjave tona te autobuzeve midis Shqiperise e Greqise.

Udhetoni me ne me garanci, komoditet siguri e cmime te lira.

TASHME PAPADAKIS - LIKOMETAJ,

Me pėrvojė shumėvjecare nė Greqi - Shqipėri,


Dhe nė KALLAMATĖ

Cdo ditė, autobus pėr nė tė gjitha qytetet e Shqipėrisė:

Gjirokastėr, Tepelenė, Fier, Balish, Lushnje, Berat, Tiranė, Elabasan, dhe Vlorė!


NISJA cdo ditė nė orėn 16.00 pasdite


LINJE - ĒDO DITĖ

ATHINE-KAKAVIJE-FIER-TIRANE   

NĖ MĖNGJES
 8:00  
DHE   PASDITE   18:30      

       

Organizim eskursionesh

Zyra jone organizon vazhdimisht eskursione
jashte dhe brenda vendit. Informohuni per
te gjitha eskursionet e programuara.
               

Shitje biletash

Shitje biletash Zyra pret bileta udhetimi me
tragete dhe aeroplan Gjithashtu presim bileta
per udhetime me autobuz per Shqiperi.
       

Eskursione shkollore

Zyra merr persiper cdo lloj eskursioni shkollor
Per cdo shkolle te rrethit tone dhe me
distinacione Brenda dhe jashte vendit.
Keshillohuni me ne per oferat e mundeshme.
       

Qiradhenie autobuzesh

Zyra jep me qira autobuze te flotes se saj
per cdo lloj nevoje. Ne qira perfshihet edhe
shoferi i autobuzit.

 Dilijani 21, Kodi postar 10437, Athinė
 Tel.:  210 52 02 551
 e-mail : info@papadakisalbania.com


    ___________________________________________


 

Spot - Kalamata

 

Spot pėr KALLAMATĖ
 ATHINĖ-KAKAVIJĖ-TIRANĖ
 ATHINĖ-KAKAVIJĖ-VLORĖ
 ATHINĖ-KAKAVIJĖ-GJIROKASTĖR
 ATHINĖ-KAKAVIJĖ-SARANDĖ
 ATHINĖ-KAPSHTICĖ-TIRANĖ
 KALLAMATĖ-TIRANĖ
 TIRANĖ-KAKAVIJĖ-ATHINĖ
 VLORĖ-KAKAVIJĖ-ATHINĖ
 GJIROKASTĖR-KAKAVIJĖ-ATHINĖ
 SARANDĖ-KAKAVIJĖ-ATHINĖ
 TIRANĖ-KAPSHTICĖ-ATHINĖ
 TIRANĖ-KALLAMATĖ
 Ambasada
 Dogana
 Koha nė Athinė
 Koha nė Tiranė

Kreu | Shoqėria | Flota | Rrugėt e oraret | Qiradhėnie | Fotografi | Komunikimi Hartė  Papadakis Bros S.A. © 2011 | Kushtet a pėrdorimit
       Design & Development Elcom Research